Blog

Robert Kiyosaki – Top 8 artykułów o jego podejściu do finansów

Data: 2016-02-27

WP Greet Box iconJeśli jesteś tutaj po raz pierwszy i chcesz się dowiedzieć kiedy jest najbliższa gra Cashflow skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale Kontakt lub wpisz swój email do Powiadomienia

 Oto 8 najpopularniejszych artykułów, które streszczają najważniejsze rady naszego mentora:

1. Rentierstwo – Dowiedz się czym różni się postępowanie tych co po latach ciężkiej pracy zostają rentierami od tych, którzy po latach stają się coraz biedniejsi. Co jest fundamentalną rzeczą, która różni bogatych i biednych?

2. Postać kontrowersyjna – przekonaj się sam czy kontrowersje i rozbieżne opinie wokół tej postaci są prawdziwe

3. Bogaci nie pracują dla pieniędzy – dowiedz się po co w takim razie pracują i co jest ich celem i dlaczego ludzie biedni mają zupełnie inne aspiracje oraz  do czego ich to doprowadza.

4. O co chodzi z tym dochodem pasywnym – dowiedz się na konkretnym przykładzie jak generować dochód pasywny.

5. O etacie – Praca dla kogoś czy dla siebie? Przekonaj się co jest najlepsze dla Ciebie.

6. Aktywa i Pasywa – Odkryj co to jest i czym się od siebie różni. Poznaj sposoby aby zamienić pasywa na aktywa.

7. 5 rzeczy, których nauczyłem się z jego książek – Przekonaj się czy pod przykrywką ambitnych książek skrywa się przekaz mający wartość w rzeczywistości? Poznaj pięć najważniejszych wniosków, które wyciągnąłem z obserwacji ludzi dookoła mnie po przeczytaniu publikacji Roberta Kiyosakiego

8. Nie musisz żyć skromnie by być bogatym – Przekonaj się o tym, że nie jest prawdą to co myśli większość ludzi, że żeby być bogatym trzeba intensywnie harować, być sknerą, dziadować i zaciskać pasa oraz godzić się tylko na to co samo przychodzi od życia.

9. Dlaczego piątkowi uczniowie pracują dla trójkowych, a czwórkowi zostają urzędnikami – to jego ostatnia książka. Jeśli już zainteresowaliśmy Cię wiedzą tego Pana i naczytałeś się już sporo artykułów to polecamy także przeczytać jedną z jego publikacji. Można ją zdobyć pod tym linkiem z oficjalnej strony Bogatego Ojca.

Tags: Bogactwo, Kiyosaki, Wolność finansowa