Blog

Nowy Klub Cashflow na Nowy Rok

Data: 2011-07-05

WP Greet Box iconJeśli jesteś tutaj po raz pierwszy i chcesz się dowiedzieć kiedy jest najbliższa gra Cashflow skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale Kontakt lub wpisz swój email do Powiadomienia 2011

Witamy w nowym roku 2011!

Witamy was wszystkich w 2011 roku!

Zaczynamy z nowo, świeżą energią! Wracamy do grania w Cashflow 101. Będziemy grać co tydzień więc pytajcie o terminy – tym razem dla każdego znajdzie się miejsce. Zaproszenia i terminy gier w najbliższym czasie wkrótce zostaną wysłane do wszystkich zapisanych do “Powiadomienia” (Chcesz zagrać? – napisz przez formularz kontaktowy lub zapisz się do “Powiadomienia”)

Nowości

Mamy dla was 3 naprawdę duże i wręcz rewolucyjne nowości:

1. Zmiana wyglądu strony

Bądźcie przygotowani – pojawi się już wkrótce. Nowy szablon będzie świeży i energiczny. Newsletter (“Powiadomienie”) także  będzie inaczej wyglądać i zostaną poprawione drobne błędy. Ogólnie KlubCashflow.Wrocław.pl rozwija się i staje się ładniejszy :)

2. Nowy profil bloga

Od 2011 blog będzie wyglądać trochę inaczej. Tzn inna będzie jego zawartość. Będzie to coś ekstra nad czym pracowaliśmy już od jakiegoś czasu. Będziemy publikować wywiady z młodymi przedsiębiorcami! Przeprowadziliśmy już 2. Jeszcze w tym tygodniu ukaże się pierwszy. Na razie będą one w formie pisanej, ale już wkrótce pojawią się na video! Od teraz na tym głównie się skupimy jeśli chodzi o blog. Chcemy wam pokazać, że nie trzeba mieć ogromnego kapitału by prowadzić biznes. Wystarczy być aktywnym i zaangażowanym człowiekiem, który ma jasno sprecyzowany cel i wszystko można osiągnąć. Tacy są właśnie ludzie z którymi rozmawiamy: młodzi, przedsiębiorczy, kreatywni, zaangażowani w to co robią. Wkrótce ich poznacie.

3. Cashflow 202

Tak! Teraz CF202 będzie rozgrywana regularnie i będzie dostępna dla każdego (do tej pory zorganizowaliśmy tylko kilka gier dla wybranych, stałych graczy – były to gry zamknięte i darmowe). Uwaga gra w CF202 jest tylko dla osób które wcześniej grały w CF101 – głównie dlatego, że jest trudniejsza i wymaga znajomości podstaw. Cena 39 zł. Więcej informacji o terminach i zapisach w naszym newsletterze (“Powiadomienie”).

Wyznaczyliście cele na nowy rok?

Cele – nie “postanowienia” o których zapominamy po miesiącu. Cele – zapisane na papier i zaplanowane do osiągnięcia.

My już wyznaczyliśmy. I już działamy by je zrealizować! W tym roku czeka nas sukces, więc do dzieła panowie i panie! :)

Tags: Cashflow Wrocław, Klub Cashflow Wrocław