Blog

Klub Cashflow Wrocław – Podsumowanie

Data: 2011-07-05

WP Greet Box iconJeśli jesteś tutaj po raz pierwszy i chcesz się dowiedzieć kiedy jest najbliższa gra Cashflow skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale Kontakt lub wpisz swój email do Powiadomienia

Klub Cashflow Wroclaw

Klub Cashflow Wrocław to nie tylko cotygodniowe gry w Cashflow. To także blog, który staje się coraz bardziej rozbudowany i popularny.

Blog Klub Cashflow Wrocław ma już 4 miesiące! Pierwszy post został napisany 26 grudnia 2009.

Od tego czasu zostało opublikowane 21 wpisów.

Wpisy dotyczące Cashflow

3 z nich dotyczyły samej gry Cashflow. Pisałem o tym jak wygrać w Cashflow oraz o tym jak można zmodyfikować Cashflow żeby gra toczyła się szybciej. Cashflow to przede wszystkim gra edukacyjna – przeanalizowałem czego się można z niej nauczyć (wkrótce druga część tego wpisu).

Wpisy o tematyce psychologii sukcesu i bogactwa

Ostatnio natchniony lekturą licznych blogów postanowiłem że zacznę pisać ciekawe posty na tematy związane z ogólnie pojętą psychologią sukcesu, przychodem pasywnym i Kiyosakim i jego książkami.

O jednej z głównych myśli Kiyosaki’ego możecie przeczytać tutaj:  Kiyosaki – Bogaci nie pracują dla pieniędzy.

Polecam też post Wolność finansowa, a punkt widzenia, który napisałem po niezwykle inspirujacej rozmowie z jednym ze znajomych. Wkrótce ukażą się kolejne posty (część już jest napisana i czeka na opublikowanie!) . Będzie ich więcej i będą coraz lepsze :)

Ankiety – sprawdź się!

Dawno, dano temu zrobiłem też ankietę zainspirowaną książką Harva Ekera “Bogaty albo Biedny poprostu różni mentalnie”. Jak się okazuje jest on dość popularny. Link to tego testu/psychotestu/ankiety znajdziecie tutaj: Bogaty czy Biedny – Jaki jesteś mentalnie? Wpisujcie śmiało swoje wyniki w komentarzach!

Powiadomienia, gracze

Obecnie z systemu Powiadomienia korzystają 53 osoby, a kanał RSS subskrybują już pierwsi subskrybenci!

Blog się rozwija i liczba odwiedzin rośnie. Za 3 miesiące znowu porównam postępy i je opiszę. Następny post już za kilka dni.

Do zobaczenia na blogu lub przy grze!

Klub Cashflow Wrocław (30 marca 2010)