Blog

Gdzie można zagrać w Cashflow?

Data: 2016-02-27

WP Greet Box iconJeśli jesteś tutaj po raz pierwszy i chcesz się dowiedzieć kiedy jest najbliższa gra Cashflow skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale Kontakt lub wpisz swój email do Powiadomienia

Gdzie zagrać w Cashflow?

U nas!

Jeśli chcesz zagrać w Cashflow i jesteś z Wrocławia lub okolic – to dobrze trafiłeś. Jesteś na oficjalnej stronie Klubu Cashflow Wrocław. Prowadzimy otwarte gry Cashflow dla każdego! Gramy w każdym tygodniu.

Jakie gry prowadzimy?

Prowadzimy następujące spotkania:

 • Cashflow 101 – dla grających po raz pierwszy
 • Cashflow 101 – dla stałych graczy
 • Cashflow 202 – tylko dla tych którzy już z nami grali w 101

Każda gra trwa ok 3h. Wcześniej trzeba się zapisać. Jeśli jesteś zainteresowany terminami – napisz do nas przez formularz kontaktowy lub dodaj swój email do Powiadomienia – będziesz otrzymywał na email terminy gier na najbliższy tydzień (Szanujemy twoją prywatność – w każdej chwili możesz się wypisać)

Kto z nami gra w Cashflow?

Ludzie szukający wolności finansowej. Osoby które czytały książki Kiyosakeigo, a także osoby które po prostu chcą się rozerwać i spróbować czegoś nowego. Jesteśmy otwarci zarówno na młodszych jak i starszych. Na grach specjalnie dla nowych graczy wszyscy grają po raz pierwszy. Każdy ma takie samo doświadczenie jeśli chodzi o grę więc są równe szanse. Wszyscy widzimy się po raz pierwszy i poznajemy się dopiero podczas gry. Co innego gry dla stałych graczy na których większość osób to stali bywalcy. Przeczytaj więcej o tym kto gra w Cashflow tutaj.

Blog

Zapraszamy też do częstego odwiedzania naszego bloga (tego który właśnie czytasz). Piszemy o bogactwie, sukcesie i wolności finansowej. Chcemy was motywować do działania i pokazać, że jak się chce to można osiągnąć wszystko. Jeśli uznasz nasz blog za ciekawy dodaj go do swojego czytnika RSS. Przeczytaj też dlaczego warto subskrybować naszego bloga.

Ważne linki

 • Dowiedz się więcej o naszym Klubie Cashflow.
 • Przeczytaj o wolności finansowej i dochodzie pasywnym
 • Dowiedz się gdzie i kiedy gramy
 • Odwiedź naszą stronę na Facebooku

“Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł.”

Robert Kiyosaki

Tags: Cashflow Wrocław, Gra Cashflow, Nasz Klub

Komentarze:

 1. Paweł Działach

  Witam,

  Chętnie zagrałbym z Wami. Czy można się dołączyć? Jeżeli tak to proszę o kontakt.

  Pozdrawiam,

  Paweł

 2. Tomasz

  Również czekam na odpowiedz o najbliżej grze ponieważ poprzez grę postawię kolejny krok w swojej edukacji finansowej

 3. robert

  Witam jestem z Wrocławia czekam na odpowiedz o najbliżej grze ponieważ poprzez grę postawię kolejny krok w swojej edukacji finansowej

 4. Basia

  Witam
  Jestem z Wrocławia , chciałabym zagrać , proszę mieć mnie na uwadze podczas kolejnego teminu gry . Uprzedzam nigdy nie gralam w ta gre.

 5. Zbyszek

  Napisz do nas przez formularz kontaktowy tutaj: http://klubcashflow.wroclaw.pl/index.php/kontakt/

  To napiszemy ci kiedy będzie następna gra